دسته ها :
سه روش مطمئن برای تشخیص مدرسه مناسب

سه روش مطمئن برای تشخیص مدرسه مناسب

 

پیدا کردن و انتخاب مدرسه مناسب برای فرزندان می تواند دلهره آور باشد، زیرا مدرسه ای که انتخاب می کنید بر رشد و ترقی آنها، اولین دوستی ها و حتی دیگر فعالیت های روزانه آنها تاثیر گذار خواهد بود. از آنجایی که این روزها به زمان ثبت نام مدارس نزدیک می شویم ممکن است سوالات زیادی برای شما پیش بیاید؛ سوالاتی از قبیل: چگونه مدرسه ای مناسب برای فرزندم انتخاب کنم؟ چگونه تشخیص دهم مدرسه ای خوب است یا نه؟ مدرسه دولتی خوب چگونه است؟ یا مدرسه غیر دولتی خوب چگونه است؟ با انجام تحقیقات و جستجو، متوجه می شوید چه چیزهایی را باید دنبال کنید، معیار قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که یک مدرسه عالی برای فرزند خود انتخاب خواهید کرد.

بیشتر...


 ويژگي هاي يك مدرسه كارآمد

ويژگي هاي يك مدرسه كارآمد

مدرسه کارآمد، مدرسه ای است انسان ساز که برای پرورش اعتقادی، اخالقی، علمی، آموزشی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی- زیستی دانش آموزان عالوه بر برنامههای رسمی، برنامههای فوقالعاده و فوق برنامه گسترده ای نیز تدارک میبیند و دانش آموزان را در همه ابعاد ‌‌ذکر شده پرورش میدهد


بیشتر...

۱۶ نکته درباره انتخاب مدرسه مناسب برای کودک

۱۶ نکته درباره انتخاب مدرسه مناسب برای کودک

اولین تصمیم حیاتی پس از تصمیم به بچه دار شدن، میتواند انتخاب مدرسه کودکتان باشد. مدرسه نخستین مکانی است که کودک تحت تاثیر افراد و عوامل محیطی خارج از قلمرو خانه و خانواده قرار  میگیرد. هرچند که قرار گرفتن کودک در محیط های جمعی و تعامل با کودکان و بزرگسالان دیگر، در روند تربیت او ضروری است، اما میتواند ریسک های بزرگی به دنبال داشته باشد. به یاد داشته باشید که کودک شما در این سال ها بهترین توانایی یادگیری را دارد. محیط، مدرس و یا همراه نامناسب میتواند تاثیرات مخربی روی او بگذارد که تا سالیان سال با او همراه باشند. بنابراین از مدت ها قبل از شروع زمان مدرسه ی کودک، تحقیقات خود را آغاز کنید.


بیشتر...